Menu
Your Cart
Yüksek güvenlikli internet alışverişi. 

Satış Sözleşmesi

SATIŞ SÖZLEŞMESİ                              

1.    18 yaşından küçükler tuncayyayinevi.com'dan alışveriş yapamaz.

2.    tuncayyayinevi.com'dan kredi kartı veya banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Eğer havale ile yapılıyorsa havalenin hesabımıza ulaştığını belirlediğimiz andan itibaren siparişler işleme alınır. Bir hafta içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

            YAYINEVİ’ne ait banka hesap bilgileri:

            Hesap Adı: Hidayet TUNCAY /TUNCAY YAYINCILIK

            Hesap No: 1839507

            Banka Adı/Şube: Ziraat Bankası Güngören Şubesi

            Şube Kodu: 827

            İBAN NO:  TR 9600 0100 0827 0183 9507 5024

                

            veya


    15737812 nolu posta çeki hesabına ödeme yapıldıktan sonra  info@tuncayyayinevi.com'a sipariş ve ödeme detayları bildirildiğinde 3 işgünü içinde sipariş kargolanacaktır.


3.  Tahsilatı yapılmış tüm siparişlerinizi tuncayyayinevi.com yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura daha sonra fatura adresine postalanacaktır. 

4.    Dizgi hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından firmamız sorumlu değildir.

5.   tuncayyayinevi.com 'da ürünlerin stok bilgileri tutulmamaktadır. Ürünler müşterilerin siparişleri doğrultusunda temin edilmektedir, tedarikçilerin stoklarından kaynaklanan eksikliklerde ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar, müşterinin kredi kartından kaldırılır. Eğer ödeme banka havalesi ile yapılmışsa, bu tutar aynı banka hesabına geri iade edilir.

6.    Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimi tuncayyayinevi.com'un anlaşmalı olduğu kargo şirketleri kanalıyla yapılır.

7. Paketlerin belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@tuncayyayinevi.com'a e-posta gönderebilirsiniz. Teslimatçı firma tarafımızdan aranarak veya kargo referans numarasıyla müşteri tarafından aranarak kargo takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yerine getirdiği kabul edilmiş sayılır; bu yüzden, teslimat sırasında hasarlı olduğu tesbit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Bu tutanak daha sonra info@tuncayyayinevi.com'a e-posta ile bildirilmelidir, tuncayyayinevi.com ürünün yeniden sorunsuz bir şekilde elinize ulaştırılmasını sağlayacaktır.

8.   Önceden belirtilen istisnalar hariç genel olarak satın alınan ürünleri tahrip edilmeden, kullanılmadan ve tekrar satılabilirliği bozulmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

9.    Taraflardan birinin yükümlülüklerini yerine getirmelerini imkansızlaştıran, öngörülemeyen haller mücbir sebep (tabi afet, savaş ve terör olayları, ayaklanma, el koyma, yeni mevzuat hükümleri, grev veya lokavt, üretim veya iletişim tesislerinde meydana gelen önemli arızalar vs.) olarak kabul edilir. Kendisinde mücbir sebep gerçekleşen taraf, durumu diğer tarafa en kısa zamanda yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamında tarafların yükümlülüklerini yerine getirememelerinden dolayı bir sorumlulukları doğmayacaktır. Mücbir sebep hali 10 gün süreyle devam ederse, taraflara tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

10.  tuncayyayinevi.com'dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.